Strona toicamp.eu wykorzystuje technologię cookies – krótkie pliki tekstowe będą przechowywane na komputerze internautów odwiedzających naszą stronę internetową.
Funkcja umożliwia zidentyfikowanie powracających użytkowników i pomaga lepiej dopasować prezentowane treści w przeglądarkach internetowych.
Informujemy, że wyłączenie technologii cookies utrudni korzystanie z naszej witryny lub może uniemożliwić jej poprawne działanie na Państwa komputerze.
strona główna


2016-07-29 Audioriver 2016

Audioriver to wydarzenie, które już od 2006 roku udowadnia, że taneczne brzmienia nie muszą być proste, a muzyka ambitna nie musi być trudna. To największy w Polsce festiwal z elektroniką, prezentujący niemal wszystkie jej odmiany: od techno i house’u, przez drum & bass, dubstep, electro, a na IDM i popie kończąc.

INFORMACJE
TOI CAMP Audioriver 2016 zostanie otwarty 29 lipca (piątek) o godz. 12:00, zaś zamknięcie kempingu przewidziane jest na godz. 12:00 w poniedziałek, 1 sierpnia. Koszt pola namiotowego za cały okres imprezy wnosi jedynie 69 PLN przy rezerwacji on-line.


Doba imprezowa TOI CAMP zaczyna się o godz. 12:00 i kończy o 23:59 dnia następnego. Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług podczas tej wspaniale zapowiadającej się imprezy. Do zobaczenia już niebawem na TOI CAMP-ie @ Audioriver

2016-08-11 Ostróda Reggae Festival 2016

Kilkunastoletnia konsekwencja w budowaniu marki, wyjątkowa atmosfera, profesjonalna produkcja oraz rozbudowany i wielobarwny program to główne cechy Ostróda Reggae Festival, czołowej polskiej imprezy związanej z muzyczną wibracją rodem z Jamajki. W tym roku festiwal ponownie odbywa się w wyjątkowo magicznym miejscu - „Czerwonych Koszarach”, opustoszałej jednostce wojskowej w centrum Ostródy, która tak dobrze sprawdziła się podczas poprzedniej edycji. Miasto Ostróda (znane jako „Perła Mazur”) ze swoją atrakcyjną lokalizacją wśród jezior mazurskich jest jednym z najatrakcyjniejszych miejsc do uprawiania sportów wodnych oraz turystyki śródlądowej. Dzięki temu infrastruktura hotelowo-turystyczna jest tu wyjątkowo rozwinięta. Ostróda Reggae Festival ze swoim relaksacyjnym charakterem i międzynarodową rozpoznawalnością jest jedną z najważniejszych stałych atrakcji sezonu turystycznego na Mazurach.

INFORMACJE
TOI CAMP Reggae 2016 zostanie otwarty dnia 11 sierpnia (czwartek) o godz. 12:00, zaś zamknięcie kempingu przewidziane jest na godz. 12:00 w poniedziałek, 15 sierpnia. Koszt pola namiotowego za cały okres imprezy wnosi 60 PLN przy rezerwacji online.
Doba imprezowa TOI CAMP zaczyna się o godz. 12:00 i kończy o 12:00 dnia następnego. Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług podczas tej wspaniale zapowiadającej się imprezy. Do zobaczenia w Ostródzie! ;-)twój koszyk jest pusty(0)
do zapłaty: 0 zł
login:
hasło:
     zapomniałem hasła
     rejestracja
2016-07-29
Audioriver 2016
Audioriver to wydarzenie, które już od 2006 roku udowad...Bądź na bieżąco z TOICAMP!


dodaj usuń


Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy Audioriver - festiwal świata niezależnego Ostróda Reggae Festival Przystanek Woodstock ElectroCity