terminarz

Audioriver 2017 TOI CAMP PLUS
28.07.2017

informacje

Audioriver to trzydniowy, międzynarodowy festiwal muzyczny poświęcony nowoczesnej, ambitnej elektronice, prezentujący niemal wszystkie jej odmiany: od techno i house’u, przez drum & bass, dubstep, electro, a na IDM i popie kończąc. To największy festiwal tego typu w Polsce i jednocześnie trzeci pod względem wielkości biletowany festiwal w kraju.

W 2015 roku Audioriver obchodził swoje 10-lecie, po raz trzeci z rzędu wyprzedając wszystkie karnety jeszcze przed otwarciem bram. Ostatni Audioriver odwiedziło aż 27 tysięcy osób, a bardzo pozytywne opinie po wydarzeniu sprawiły, że bilety na 12. edycję są równie mocno pożądane.

Na rok 2017 zostały już zapowiedziane koncerty m.in. takich gwiazd, jak: Jackmaster, Exium live, The Belleville Three, Boys Noize, London Electricity Big Band, Ben UFO, Planetary Assault Systems, KiNK, Maduk, Artefakt i The Erised, Solomun, Moodymann, Metrik, Robert Hood, Adventice, Alix Perez, Keeno, Emperor, We Draw A, Tale Of Us, S.P.Y, Agents Of Time live, Dax J, DJ Storm, Hugh Hardie, Vitalic – ODC live, Carl Craig presents Versus Synthesiser Ensemble, High Contrast live, Killbox (Ed Rush & Audio) oraz wielu, wielu innych.

W roku bieżącym przewidziane są dwa pola namiotowe TOICAMP PLUS i TOICAMP,  poniżej ceny za pole plus:


TOI CAMP PLUS Audioriver 2017 zostanie otwarty 28 lipca (piątek), zaś zamknięcie kempingu przewidziane jest w poniedziałek, 31 lipca.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług podczas tej wspaniale zapowiadającej się imprezy. Do zobaczenia już niebawem na TOI CAMP-ie @ Audioriver

cennik

Osoba - 120 zł
Kamper - 330 zł
Przyczepa kempingowa - 480 zł
ceny za cały pobyt (28.07.2017 - 30.07.2017)

rezerwacje zamknięte

Audioriver 2017 TOI CAMP
28.07.2017

informacje

W roku bieżącym przewidziane są dwa pola namiotowe Toi Camp plus i TOI CAMP,  poniżej ceny za pole TOI CAMP


TOI CAMP Audioriver 2017 zostanie otwarty 28 lipca (piątek), zaś zamknięcie kempingu przewidziane jest w poniedziałek, 31 lipca.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług podczas tej wspaniale zapowiadającej się imprezy.


UWAGA!!
Brak możliwości rezerwacji. Resztę wolnych miejsc będziemy sprzedawać w kasach na miejscu.

cennik

Osoba - 80 zł
ceny za cały pobyt (28.07.2017 - 30.07.2017)

rezerwacje zamknięte

Woodstock 2017
02.08.2017

informacje

Witajcie Woodstockowicze!

Wszyscy długo czekaliśmy na te chwilę!
Rusza właśnie sprzedaż na kolejny TOI CAMP Woodstock 2017.

W tym roku przygotowaliśmy dla Was kilka zmian, a mianowicie:

1. Pole Family Camp będzie przeniesione na ulicę Północną (na polanę w lasku).
To bardzo ciekawe i miłe miejsce, wśród drzew i co najważniejsze cienia, którego często bardzo brakuje.
Dodatkowo po raz pierwszy będziecie mogli usiąść pod zadaszeniem w specjalnej strefie wypoczynkowej i zrelaksować się przy zimnym piwku ?

2. Przy ulicy Północnej znajdował się będzie również parking dla osób z pola Family Camp oraz miejsce na campery i przyczepy.
Przypominamy, że liczba miejsc na samochody jest ograniczona!
Duży Camp pozostaje w tym samym miejscu, a dodatkowo zostanie on powiększony o miejsce po dotychczasowym Family Camp.

3. Kolejną zmianą jest nowe miejsce parkingu dla Dużego TOI CAMP.
Parking będzie umiejscowiony przy ulicy Osiedle Leśne.

 

Lokalizacje wszystkich obiektów możecie zobaczyć na mapce, a na miejscu pomocne będą specjalne kierunkowskazy, które wskażą jak dojechać do odpowiednich pól namiotowych. Mamy nadzieję, że nowe miejsca spodobają się Wam i będziecie w pełni korzystać z wypoczynku pod naszą opieką ?

Do Zobaczenia w Kostrzynie nad Odrą!

Zespół TOI CAMP

cennik

Dzień przyjazdu: ceny za jedną dobę

rezerwacje zamknięte

Ostróda Reggae Festival 2017
10.08.2017

informacje

16-letnia konsekwencja w budowaniu marki, wyjątkowa atmosfera, profesjonalna produkcja i promocja oraz rozbudowany i wielobarwny program to główne cechy Ostróda Reggae Festival, czołowej polskiej imprezy związanej z muzyczną wibracją rodem z Jamajki.

Ostróda Reggae Festival niezmiennie cieszy się opinią imprezy kulturotwórczej - odkrywa nieznanych jeszcze w Polsce artystów, propaguje nowe zjawiska wokół reggae  i edukuje.

Z wielotysięczną publicznością, wzbogaconą liczną i barwną grupą przybyszy z zagranicy i znakomitymi recenzjami w mediach na całym świecie festiwal po raz kolejny potwierdził swoją pozycję w czołówce światowych imprez tego
typu, poziomem produkcji wykraczając poza standard wielu uznanych europejskich festiwali.

Dotychczas ogłoszeni artyści w tegorocznej edycji to: THE SKINTS, STEEL PULSE, DREADZONE i inni.


 TOI CAMP na Ostróda Reggae Festival 2017 zostanie otwarty 10 sierpnia (czwartek) o godz. 7:00, a jego zamknięcie nastąpi 14 sierpnia (poniedziałek) o godz. 11:00.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług podczas tej wspaniale zapowiadającej się imprezy. Do zobaczenia w Ostródzie! ;-)

strona www

cennik

Osoba - 60 zł
ceny za cały pobyt (10.08.2017 - 13.08.2017)

rezerwacje zamknięte